Göcek Trawler Tekne Kiralama

Göcek trawler tekne kiralama hizmetlerini size trawler sektöründe lider firma olarak sunuyoruz. Kendi filomuzdaki ve resmi acentesi olduğumuz trawler teknelerle en iyi fiyatla tatil yapmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Rezervasyon ofisimiz sizlerin talebine en uygun trawler tekneleri liste olarak gönderecektir. Kumanya, rota havalimanı transferi gibi konularda aklınızdaki tüm sorulara eksiksiz ve gerçekçi cevap verecektir. Sitemizde detaylarını ve resimlerini görebileceğiniz Nayk 3 gibi modern trawler teknelerle deniz üzerinde lüks bir beş yıldızlı otel konforu ve genişliği sizleri bekliyor. Fethiye ve Yalova tersanelerinde ürettiğimiz ve sektörde marka haline gelmiş trawler teknelerle unutulmaz bir lüks mavi tur deneyimi yaşayın. Devasa genişliğe, maksimum konfor ve lükse sahip bu teknelerle gittiğiniz her yerde dikkatleri üstünüze çekin.

Trawler Tekne İle Göcek Rotası

Fethiye ve Göcek koyları doğası gereği her türlü hava koşuluna karşı oldukça korunaklıdır. Eşsiz manzaralara sahiptir. Denizleri dalgasız ve sakindir. Koylar birbirine çok yakındır. Bu avantajlar sayesinde Türkiye ve dünya tekne kiralama sektörünün merkezlerinden biri haline gelmiştir. Koylarda lüks yeme içme hizmeti sunan restoranlar mevcuttur ve yelkenli ve katamaran tekne sahipleri veya kiracıları bu restoranların marinalarına yanaşmaktadır. Trawler tekneler büyük olduğu için koydaki bu restoran marinalarına yanaşamaz fakat açığına demir atabilirler. Trawler teknelerin servis botu ile misafirler restoranlara ulaşabilirler. Bölgeyi daha iyi tanıtmak için bir rota örneği şu şekilde olabilir.

Göcek trawler tekne kiralama hizmetimiz ile yapacak olduğunuz turunuz Cumartesi günü Fethiye’den saat 15:00 gibi başlayacaktır. Tekne hemen bir buçuk saat içinde Göcek Tersane Adası’na ulaşacaktır. Burada check in gününün yorgunluğunu atmak için denize girebilirsiniz. Öğle yemeğinizi burada yiyebilirsiniz. İkinci gün sabahı yol alıp Hamam Koyu’na ulaşmak ideal olacaktır. Burada su altındaki tarihi kalıntılar içinde yüzebilirsiniz. Teknede kahvaltı sonrası Yassıcalar Adası’na gidip günü burada demirleyip bitirebilirsiniz.

Göcek Trawler Tekne Kiralama
Göcek Trawler Tekne Kiralama

Üçüncü gün Göcek Adası ve Sarsala Koyu uğrak yeri olacaktır. Göcek Adası şnorkelle dalış için oldukça uygundur. Büyük Sarsala koyuna demir atıp yemeğinizi yiyebilir ve manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Trawler teknenin yanaşamayacağı Küçük Sarsala koyuna servis botu ile gidebilir ve akşam yemeğinizi burada yiyebilirsiniz. Dördüncü gün tekneniz Bedri Rahmi Koyu ve Boynuzbükü’ne demir atacaktır. Ünlü ressam Bedri Rahmi’nin kaya üzerine yaptığı meşhur balık resmini görebilirsiniz. Koy da adını zaten ünlü ressamımızdan almıştır.

Beşinci gün Tersane Adası ve Domuz Adası, altıncı gün ise Göbün Koyu varış noktalarımızdır. Göbün koyu oldukça dar ve trawler tipi teknelerin girmesi imkansızdır. Açığa demir atıp botla koya gidebilirsiniz. Restoranda yemek yiyebilirsiniz. Son günde tekne Fethiye’ye doğru yol alır ve bir öğle yemeği ile turunuz sona ermektedir. Turunuz boyunca deneyimli kaptanlarımız size güvenli bir yolculuk sağlayacaklardır. Aşçılarımız eşsiz lezzetler hazırlarken servis elemanlarımız ise her türlü konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Göcek Trawler Tekne Kiralama – Trawler Teknelerin Avantajları

Trawler tekne aslında büyük balıkçı teknelerine verilen isimdir. Bu tekneler uzun, yüksek gövdeli ve oldukça geniştir. Zamanla bu genişlikten yararlanmak isteyen ustalar trawler teknelerin gövdelerini muhafaza ederek içlerini gezi amaçlı yeniden tasarlamışlardır. Bu sayede motor yatlara kıyasla çok daha geniş ve engelsiz güverteli gezi tekneleri ortaya çıkmıştır. Tıpkı gulet gibi denizlerde gördüğümüz trawler gezi teknelerinin çıkış yeri Türkiye’dir. Yani sadece gezi amaçlı trawler tekne üretimi Fethiye’de başlamıştır. Fethiye’li trawler ustaları bu sayede dünyadaki tekne kiralama sektörüne yeni bir akım kazandırmışlardır. Bu akımı başlatan öncü firmalardan biri olarak sizlere en doğru Göcek trawler tekne kiralama hizmetini sunuyoruz.

Gezi amaçlı sıfırdan üretilen trawler tekneler yukarıda bahsettiğimiz gibi yüksek gövdeli ve geniş ve engelsiz güverteye sahiptirler. Tasarımları genelde iki üç kat üst üste güverte şeklinde yapılmaktadır. Mesela devasa motor yatlar dışında diğer motor yatlarda göremeyeceğiniz kıç yüzme platformlarına sahiptirler. Trawler teknelerin yüksek ana güvertesine kıç yüzme platformundan merdivenle çıkılmaktadır. Güverte yüksek olduğu için seyir sırasında deniz ve manzara izleme keyfi çok eğlencelidir. Ana güvertede sizleri kıç ve başta on veya on iki kişilik yemek masaları, şezlonglar, oturma grupları ve salon kısmı karşılar. Salona geniş bir kapıdan giriş yapılır. Salon kısmında master kabinler ve oturma grupları bulunur. Ana gövde içine konumlandırılmış diğer kabinlere ise ana güverteden aşağı inen merdivenlerle ulaşılır. Kabinler oldukça estetik ve modern tasarlanmıştır. Tablolar ve dekoratif eşyalar ile ambians oldukça sıcak ve lüks bir hissiyat sağlamaktadır. Her kabinde lüks bir otel odasında olması gereken donanımlar mevcuttur. Servis elemanlarımız turunuz boyunca kabinlerinizin temizliğini yapmaktadırlar. Çarşaf ve havlular ihtiyaç oldukça yenilenmektedir.

Kırk beş ft üstü teknelerde genelde merdivenle çıkılan en üst kat bulunur. Burada bazı teknelerde dümen ve oturma grubu bulunur. Buranın üstü hard top dediğimiz fiberle kapalıdır. Buraya flybridge denir. Trawler teknelerin flybridge yani en üst kısmı devasa şekildedir. Bir motor yatın ana güvertesinden bile büyüktür. Burada oturma grupları, yemek masası, bar ve şezlonglar bulunur. Mürettebattan uzak zaman geçirmek isteyen misafirler için burası oldukça idealdir. En yüksek kat olduğu için de buradan deniz manzarası tıpkı bir cruise gemisi deniz manzarası hissi verir. Tüm bu avantajlardan en gerçekçi fiyat ve doğru bilgilerle yararlanmak için Göcek trawler tekne kiralama hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca fethiye trawler tekne kiralama için sayfamıza bakabilirsiniz.