Marmaris Trawler Tekne Kiralama

Marmaris trawler tekne kiralama hizmetimiz ile eşsiz koylara sahip Marmaris’i gösterişli trawler tekne modellerimiz ile keşfedin. Trawler tekne tatili yapmaya karar verip bizleri aradıktan sonra sizlere en uygun tekneleri tüm detay ve fotoğraflarıyla liste olarak göndereceğiz. Diğer bölgelerde olduğu gibi Marmaris trawler tipi tekneleri de on iki metre ile otuz metre arasında boya ve iki ile altı kabin planlarına sahiptir. Marmaris bölgesi için kendi filomuz ve resmi acentesi olarak diğer filo tekneleri ile hizmetinizdeyiz. Trawler teknelerin en önemli özelliklerinden olan genişlik ve konfor olanaklarıyla Marmaris’de bulunan trawler teknelerimiz size deniz üzerinde lüks bir tatil fırsatı sağlıyor. Karşılıklı belirleyebileceğimiz rota sayesinde her gün yeni bir Marmaris koyunda günü selamlayın. Teknelerimizin konforuna eşsiz menüler ve vip servis de eklenince deniz tatiliniz herkesten çok daha farklı ve unutulmaz oluyor.

Marmaris Trawler Tekne Kiralama ve Trawler Teknelerin Genel Özellikleri

Marmaris trawler tekne kiralama modellerini tanıtmadan önce trawler ne demek onu anlatmakta fayda var. Sıklıkla Baltık Denizi’nde görülen geniş, yüksek gövdeli ve alt, ana ve üst güverteden oluşan balıkçı teknelerine trawler denmektedir. Açık denizlerde çok fazla ve büyük balık yakalamak ve muhafaza etmek amacıyla tasarlanmışlardır. Bu nedenle en çok kullanılan ana güverteleri çok geniş, uzun ve engelsizdir. Yani kaptan köşkü önünden başlayan ana güverte teknenin pruvasına kadar dümdüz uzanır. Bu tekneler dev dalgalarda bile oldukça dengeli bir seyir imkanı sağlarlar. Özetle trawler teknelerin başlıca özellikleri genişlik, devasa yaşam alanları, denizde denge ve güvenli seyirdir.
Bu geniş yaşam alanlarını deniz turizminde kullanmak isteyen mühendisler emekli trawler teknelerin içlerini konaklama amaçlı tekrar tasarlamışlardır. Bu sayede geniş ve yüksek tavanlı kabinli, devasa yaşam alanı sunan güverteli, sınırsız stoklama imkanı sağlayan gezi tekneleri ortaya çıkmıştır. Sizlere sunduğumuz trawler tekneler ise balıkçı teknelerinin refitlenmesi ile değil tamamen sıfırdan üretim ile turizm sektörüne dahil edilmiş modellerdir. Bu nedenle çok modern, yeni ve lüks görünümdedirler. Kaş ve Bodrum arasında her bütçeye uygun, iki ile altı kabin planlarına sahip trawler tekneler bulunmaktadır. Mürettebat servisleri ve lüks tasarımları sayesinde deniz severlere deniz üstünde adeta delüks bir otel atmosferi sağlarlar.

Adım Adım Trawler Tekne Kiralama

İlk olarak tarih seçimini ele alabiliriz. Türkiye’de tekne tatili sezonu Nisan’da başlar ve Ekim sonuna kadar devam eder. Ege koyları bu periyotta sıcak ve rüzgarsızdır. En sıcak aylar Temmuz ve Ağustos’tur. Haziran-Eylül arası koylar kalabalık, sezon başı Nisan ayı ve sezon sonu Ekim ayında daha sakindir. Küresel ısınmanın etkisi ile artık sezon Kasım ortasını bile bulmaktadır. Mesela Kasım ayının ortasında Marmaris’de deniz suyu sıcaklığı yirmi beş dereceyi bulmaktadır. Marmaris trawler tekne kiralama modelleri haftalık olarak Cumartesi- Cumartesi aralığında kiralanmaktadır. Eğer müsaitlik varsa günlük veya üç-dört günlük de kiralayabilirsiniz.

Marmaris trawler tekne kiralama
Marmaris trawler tekne kiralama

Mavi turda diğer bir konu da rota seçimidir. Sadece doğa ve deniz gezisi istiyorsanız ona göre koyları seçmek gerekir. Yürüyüş ve tarihi kalıntılar gezisi de yapmak isterseniz bu imkanları sağlayan koylar rotaya eklenmelidir. Rota planlamasını deneyimli ekibimize bırakabilirsiniz. Turunuzun en verimli geçmesini sağlayan ve görülmesi gereken koyların olduğu bir rotayı sunacağız.Bütçe de trawler tekne seçiminde önemli bir etkendir. Bütçeniz az ise ekonomik ama temiz trawler tekneleri, orta ise lüks trawler tekneleri, yüksek ise de delüks trawler tekneleri seçebilirsiniz. Tüm teknelerde profesyonel mürettebatımız hizmetinize olacaktır. İki-altı kabin arası planlara sahip tüm Marmaris trawler tekneleri sizlere konforlu ve unutulmaz bir mavi tur yaşatacaktır.

Kumanya yine en ayrıntılı konuların başında gelmektedir. Bu süreci kolaylaştırmak için sizlere iki alternatif sunmaktayız. İlk olarak size bir tercih listesi gönderiyoruz. Bu listede neleri sevip sevmediğinizi işaretleyebilir, ne kadar sıklıkla teknede veya restoranlarda yemek yiyeceğinizi belirtebilir ve varsa alerjilerinizi yazabilirsiniz. Listeye göre aşçımız gün gün bir menü hazırlayacaktır. Malzeme alışverişini ekibimiz yapacak ve tekneye yükleyecektir. Size sadece tur günü sunulan fatura ile ödeme yapmak ve eşsiz menülerin tadını çıkarmak kalacaktır. Diğer seçenek olarak da sizlere standart ve lüks menü tercihlerini sunmaktayız. Menüler günlük ve kişi başı olarak fiyatlandırılmaktadır. Dilerseniz menüde kendiniz de değişiklikler yapabilirsiniz. Marmaris trawler tekne kiralama süreci boyunca sizlerin hizmetinde olacağız. Ayrıca Bodrum trawler tekne kiralama için sayfamıza bakabilirsiniz.