Hakkımızda

2007’de Yelken Açtık! Denizlerin Keyfini Birlikte Çıkaralım…

2007 yılında kurulan şirketimiz, Türkiye’nin muhteşem Ege sahillerinde deniz tutkunlarına unutulmaz anılar yaşatmayı amaçlayan bir acentadır. Yat, katamaran, gulet ve trawler kiralama konusundaki uzmanlığımızla, deniz maceralarınızı lüks ve konforlu bir seviyeye taşıyoruz.

Yenilikçi ve Genç Bir Ekibiz

Bizleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri, ekibimizin genç ve dinamik olmasıdır. Deniz sektöründeki yenilikleri takip eden, enerjik ve uzman kadromuz, her anlamda size en iyi deniz deneyimini sunmak için çalışıyor. Ekibimiz 5 dil konuşmaktadır.

Lokal ve Global Deneyim

Lokal bir firma olmamıza rağmen, Avrupa ve Türk pazarında geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız. Türkiye sahillerinde ve Yunanistan’ın eşsiz koylarında gerçekleştirdiğimiz haftalık turlarımızla, sadece Türkiye’de değil, tüm Ege Denizi’nde rüya gibi bir seyahate çıkma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Haftalık Lüks Turlarımız

Şirketimiz, Türkiye sahillerinde ve Yunanistan sahillerine doğru açılan haftalık turlarla, lüks segmente hitap eden deniz tutkunlarına özel bir deneyim sunuyor. Modern ve lüks donanıma sahip yatlarımız, denizde geçireceğiniz her anı unutulmaz kılmak için tasarlandı.

Denizlerin Keyfini Birlikte Çıkaralım!

Biz, denizin sınırsız özgürlüğünü ve huzurunu seven herkesi, bu eşsiz deneyimi birlikte paylaşmaya davet ediyoruz. Siz de bizimle birlikte, kristal berraklığındaki suların ve güneşin keyfini çıkarmak, tarih ve doğanın güzelliklerini keşfetmek için bu heyecan verici deniz yolculuğuna katılın!

trawler kiralama