Fethiye Trawler Tekne Kiralama

Fethiye trawler tekne kiralama modellerini en doğru fiyat ve hizmetle kiralamak için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sektörde trawler üretici ve acente olarak hizmet veren firmamız sizlere unutulmaz bir trawler tekne tatili sunmaktadır. Boyları on beş ile otuz metre arasında değişen üç, dört, beş ve altı kabin versiyonlara sahip trawler tekneler geniş yaşam alanları ve modern iç tasarımları ile sizlere deniz üzerinde lük bir otel tatili hissiyatı yaşatmaktadır. Fethiye deparlı trawler turunuzu ister Türk sularında isterseniz de Yunan Adaları’nda gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunacağımız tüm trawler tekneler gerekli ticari lisanslara sahiptir. Mürettebatları eğitimli ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Yani emin olmadığımız, tanımadığımız bir trawler tekneyi sizlere sunmuyor, tatilinizin sorunsuz geçmesi için elimizden gelenin en iyisi yapıyoruz.

Turunuzun ilk gününden son gününe kadar misafir temsilcimiz her konuda hizmetinizde olacaktır. Kumanya, havalimanı transfer, rota gibi konular başta olmak üzere her konuda hizmet vereceğiz. Karar verdiğiniz menüye göre ekibimiz alışverişi yapacak ve tekneye malzemeleri yükleyecektir. Tekneye geldiğinizde her şey sizler için hazır olacak ve trawler teknemiz seyre hemen başlayacaktır. Fethiye deparlı Fethiye trawler tekne kiralama turunuzda Göcek, Kekova veya Yunan Adaları keşfedilmeyi bekliyor. Lüks bir teknede, lüks menü ve servisle eşsiz koy manzaralarının tadını çıkartacaksınız. Her gün yeni bir koyda güne uyanıp denize gireceksiniz.

Fethiye Trawler Tekne Kiralama ve Trawler Teknelerin Avantajları Nelerdir?

Fethiye trawler tekne kiralama modellerinin genel özelliklerini belirtmeden önce trawler nedir kısaca değinelim. Trawler aslında Baltık Denizi’nde seyreden büyük balıkçı gemilerine verilen isimdir. İnternetten bir trawler resmine bakarsanız gövdelerinin ne kadar yüksek, uzun, geniş ve dengeli olduğunu görürsünüz. Ana güverteleri oldukça geniştir ve bu sayede çok daha fazla veya büyük boyda balığın yakalanıp güvertede tutulması planlanmıştır. Akdeniz ve Ege’de tekne kiralama sektörünün gelişmesi ile yatırımcılar yeni tip tekne arayışına girmişlerdir. Mürettebatlı bir turda deniz severler genişlik, güvenlik ve konfor aramaktadırlar. Bu talepler mühendislerin tüm gücünü trawler teknelere harcamasına neden olmuştur. Trawler teknelerin geniş gövdelerini koruyarak içlerini yeniden çok modern mobilya ve malzemelerle döşemişlerdir. Bu sayede geniş kabinli, devasa güverteli gezi tekneleri yani kiralık trawler modelleri ortaya çıkmıştır.

Fethiye Trawler Tekne Kiralama
Fethiye Trawler Tekne Kiralama

Türkiye’de ise trawler tipi gezi tekneleri sektörü eski balıkçı teknelerinin değiştirilmesi ile değil tamamen baştan üretilmesiyle başlamıştır. Bu süreç yeni ve on-on beş yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle ege koylarında sizlerin beğenisine sunduğumuz trawler tekneler çok yeni ve de modern donanımlara sahiptir. Firmamız da trawler tekne üretiminde öncü firmalardan biridir. Fethiye ve Yalova tersanelerinde ustalarımızın ürettiği birçok trawler halen ticari veya özel olarak Ege koylarında gezmektedir. Sektördeki her trawler tekneyi bilmek bize eksiksiz bir hizmet sunma şansı vermektedir. Sizlere sunduğumuz trawler teknelerin sahipleri veya mürettebatlarını birebir tanıdığımız için en doğu bilgilerle en doğru hizmeti sunabilmekteyiz.

Fethiye trawler tekne kiralama modelleri her bütçeye uygun olarak şekillenmektedir ve farklı alternatifler sunmaktadır. Boyları on beş metreden başlayıp otuz metreye ulaşmaktadır. Üç-altı kabin arasında versiyonlara sahip Fethiye trawler tekne kiralama modelleri deniz severlere geniş yaşam alanları ve maksimum konfor sunmaktadır. Fethiye trawler yatları deniz seviyesinde bulunan ve denize ve tekneye girmeyi kolaylaştıran geniş yüzme platformlarına, geniş ana güverte ve flybridge katına, ferah kabinlere sahiptirler. Güçlü motorları, jeneratörleri, lüks bir tatil için gereken ve tek tek sayamayacağımız tüm donanımları ile tatilciler sorunsuz bir deniz keyfi yaşamaktadırlar.

Fethiye’de Yat Turizmi

Dalaman, Antalya veya Denizli tarafından geldiğinizde Fethiye sizleri dağın eteklerine uzanmış plato üzerindeki şehir merkezi ile ve etrafı dağlarla çevrilmiş görünümü ile karşılar. Şehir merkezi Çalış ve Karagözler plajı arasında boylu boyunca uzanır. Tekne tatili açısından bakarsak Fethiye en ideal ve popüler tatil merkezlerinden biridir. Etrafını çeviren dağlar, şehir merkezi karşısında bulunan Şovalye Adası şehir merkezini ve marinaları rüzgar ve fırtınalara karşı korunaklı hale getirir. Mesela Bodrum ve Göcek’de kışın tekneler marinalarda hasar görebilirken, Fethiye Ece Marina’da tekneler sadece hafifçe sallanır. Koylar da tıpkı şehir merkezi gibi her türlü hava koşullarına karşı korunaklıdır. Tabi yaz sezonunda koylar her hangi bir risk değil sadece eşsiz manzara ve eğlence sunarlar. Yaz boyunca Fethiye’de kötü bir havayla karşılaşılmaz.

Fethiye trawler tekne kiralama turunuzda sizleri eşsiz güzellikte Fethiye koyları beklemektedir. Gemiler Adası, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi en popüler koylar iken, Hillside, Yazz Collective ve Sea Me Beach en popüler plajlardır. Teknelerimiz ile isterseniz bu koylara veya Göcek’e doğru rota çizebilirsiniz. Göcek motor seyri ile sadece bir saat uzaklıktadır. Bir haftalık bir tur için Fethiye ve Göcek koyları gezisi yeterli olacaktır. Ya da gerekli vizeniz var ise direkt Rodos Adası’na da gidebilirsiniz. Göcek trawler tekne kiralama için sayfamıza bakabilirsiniz.