Bodrum Trawler Tekne Kiralama

Bodrum trawler tekne kiralama hizmetimiz ile deniz turizminde marka olan Bodrum’da unutulmaz bir trawler tekne tatili yapın. Trawler tekne üretiminde öncü olan firmamız hem kendi filosunu geliştirmekte hem de diğer filolara modern trawler tekneler kazandırmaktadır. Bu nedenle sektördeki tüm trawler tekneleri en iyi fiyatlarla sizlere sunabiliyoruz. 15-30 metre uzunluklara ve 3-6 kabin sayısına sahip her bütçeye uygun trawler teknelerle Bodrum koylarını keşfedin. Turunuzun ilk gününden son gününe kadar sizlerin hizmetinde olacağız. Kumanya, rota, havalimanı transferi gibi birçok konuda sizlere en gerçekçi ve ideal fiyatlarla yardımcı olmaktayız.

Bodrum deparlı trawler tekne tatiliniz boyunca isterseniz Türk sularında isterseniz de Yunan Adalarında gezebilirsiniz. Daha önce trawler tekne turu yapmamış ve rota bilginiz yok ise bizler sizin için en ideal rotayı çizeceğiz. Her gününüzün dolu dolu ve unutulmaz olması için rota seçimini bize bırakmanız yeterli olacaktır. Yemek ve içecek konusunda da tam karar veremiyorsanız göndereceğimiz menüler ile sizlere yardımcı olacağız. İsterseniz menüyü kendinize göre uyarlayıp bize gönderebilirsiniz. Ekibimiz menüye göre en kaliteli ürünleri alacak ve tekneye yüklemesini yapacaktır. Profesyonel ekibimize ulaşın ve en sorunsuz Bodrum trawler tekne kiralama turuna hazır olun.

Bodrum Trawler Tekne Kiralama ve Trawler Teknelerin Genel Özellikleri

Günümüzde Bodrum trawler tekne kiralama sektörünün oluşmasını sağlayan trawler teknelerin özelliklerini anlatmak için en iyisi tarihinden başlamaktır. Baltık denizlerinde her türlü hava koşuluna dayanıklı olan büyük ve geniş balıkçı teknelerinin adıdır Trawler. Bu teknelerin gövdeleri yüksek, burunları uzun, güverteleri geniştir. Birkaç kat üst üste inşa edilerek tasarlanmışlardır. Çok şık bir forma sahiptirler. Bu şıklığı ve genişliği tekne turizmine kazandırmak isteyen girişimciler trawler teknelerin gövdelerini koruyarak içleri konaklama için tasarlamışlardır. Zamanla trawler tekneler de tekne kiralama sektöründe isim yapmaya başlamışlardır.

bodrum trawler tekne kiralama
bodrum trawler tekne kiralama

Tıpkı guletlerde öncü olduğu gibi ülkemiz, gezi amaçlı trawler üretiminde de öncüdür. İlk gezi amaçlı trawler üretiminin adımları yaklaşık 15 sene önce Fethiye’de atılmıştır. Firmamız da bu öncü firmalardan biridir. Nayk 3 ve Nayk 1 isimli teknelerimiz kendi üretimimizdir. Bugün Ege denizlerinde seyir yapan birçok özel veya ticari trawler tekne de ustalarımız tarafından üretilmiştir.
Yukarıda trawler tekneler hakkında en çok vurguladığımız konu genişlikti. Genişlik ve engelsiz güverte gerçekten de bu tekneleri herhangi bir motor yata göre seçilebilir yapan en önemli özellikler. Yüksek tavanlı bol ışık alan kabinleri, lüks donanımları da diğer dikkat çeken özellikler. Bir trawler kabinine girdiğinizde sizleri lüks bir yatak, dolaplar, makyaj masası, lüks bir banyo ve dekoratif malzemeler karşılar. Kendinizi beş yıldızlı bir otel odasında hissedersiniz. Üstelik her türlü donanım, güverte ve yemekler sadece sizin için hazırlanmıştır.
Her kabin ayrı duş ve tuvalete sahiptir. Kabinlerde klima, saç kurutma makinesi, wifi standart olarak bulunur. Ana güvertede geniş yemek masaları, oturma grupları ve şezlonglar bulunur. Salon kısımları geniş ve izole bir yaşam alanı sunar. Lüks menüler sayesinde yemeklerin lezzetleri de eşsizdir. Trawler tekneler geniş olduğu için jetski, seabob gibi su oyuncakları da bulunur. Yüzme platformları geniş ve deniz seviyesindedir. Hem denize girmek hem de tekneye giriş oldukça kolaydır. Engelli misafirlerimiz asla zorluk çekmezler. Bodrum trawler tekne kiralama hizmetimiz ile her konuda hizmetinizdeyiz.

Bodrum’dan Hangi Yunan Adaları’na Gidilir?

Bodrum trawler tekne kiralama ile Yunan Adaları turu da yapabilirsiniz. Bodrum’a en yakın Yunan Adası Kos’tur. Diğer adı da İstanköy’dür. Yurt dışı ve yurt içinden birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan ada deniz ürünleri ile popülerdir. Kos’dan sonra hemen Leros’a geçilebilir. Her Yunan Adası gibi kendine özgü renkli mimarisi ile dikkat çeken ada oldukça ekonomiktir. Diğer adalara göre daha sakindir ve girintili çıkıntılı birçok koya sahiptir.
Arkeolojik zenginliği ile dikkat çeken ve yine Bodrum’a çok yakın olan diğer bir destinasyonda Simi Adasıdır. On iki adalardan biri olan Simi Adası huzur, eğlence ve kültür arayan deniz severlerin mutlaka uğradığı bir yerdir. On iki adaların en büyüğü ise Rodos Adası’dır. Ada Nisan ayından Ekim Ayı sonuna kadar oldukça kalabalıktır. Türk denizcilerin ve Avrupalı turistlerin uğrak yeridir. Fethiye, Göcek, Marmaris veya Bodrum’dan tura başlayan deniz severler mutlaka adaya uğramaktadır. Şovalye Adası olarak da bilinen ada orta çağ’dan kalan binaları ve surları ile dikkat çekiyor.

Trawler teknelerin tasarımları ve kaptanlarımızın tecrübeleri sayesinde Yunan Adaları turunuz son derece güvenli olacaktır. Teknede bulunan gemici ve servis elemanlarımız da siz değerli misafirlerimizin konforunu sağlayacaklardır. Tüm trawler teknelerde bulunan mürettebatımız eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlüdür. Yunan Adaları giriş ve çıkış gümrük işlemlerinde ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Marmaris trawler tekne kiralama için sayfamıza bakabilirsiniz.