Muhafazakar Tekne Kiralama - Trawler

Muhafazakar Trawler Kiralama

Muhafazakar trawler kiralama hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimize dilediğiniz şekilde tekne tatili yapma fırsatı sunuyoruz. Geniş ve birbirine uzak yaşam alanları ile muhafazakar tatile en uygun model olan trawler teknelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ana, üst ve alt güverte şeklinde inşa edilen trawler tekneler bu sayede birbirine uzak ve çok geniş yaşam alanları sunar. Personel kabinleri teknenin alt güverte kıç tarafında bulunur. Bu sayede misafirlerimizin yaşam ve dinlenme alanlarına uzak, onları çok rahatsız etmeden sadece servis anlarında bulunacak şekilde hizmet verebilmektedirler. Trawler teknelerin en üst güvertesi tamamen gözlerden uzak ve izole bir yaşam alanı sunar. Muhafazakar misafirlerimiz burada personelden ayrı zaman geçirebilir ve güneşin tadını çıkartabilirler. Sadece kadın servis personelimiz istenildiği zaman üst güverteye gelip servis yapacaktır. Misafirlerimiz denize girmek isterlerse geniş yüzme platformu oldukça izole bir yaşam alanı sağlar. Misafirlerimiz denizin tadını çıkartırken personelimiz onları rahatsız etmeyecek, sadece kadın servis personelimiz yardımcı olacaktır. En gerçekçi fiyatlarla en doğru hizmeti almak için iletişim numaramız:

Muhafazakar tekne kiralama turunuzda helal yemek ve içeceklerin alışverişini ekibimiz yapacak ve tekneye yükleyecektir. Aşçılarımız ise menüleri sizlerin tercihi doğrultusunda özenle hazırlayacaktır. Sadece aileniz veya dostlarınızla gürültüden ve insanlardan uzak bir trawler tekne tatili için de kaptanlarımız en ideal rotayı belirleyeceklerdir.

Muhafazakar Trawler Kiralama – Trawler Teknelerin Avantajları

Trawler tekneleri diğer tekne modellerinden ayıran en önemli özellikleri genişliktir. Kabinler ve güverte yaşam alanları birbirine uzaktır. Bu sayede daha çok kişiye özel yaşam alanları sağlarlar. Personelden uzak zaman geçirmek ve tatillerini sürdürmek isteyen muhafazakar aileler için en ideal tekneler muhafazakar trawler kiralama seçenekleridir. Akdeniz ve Ege’de sizlerin beğenisine sunduğumuz teknelerin boyları on beş ile otuz metre arasında değişmektedir. İki kabinden altı kabine kadar planlara sahip tekneler bulunmaktadır. Kabinlerin ve salon bölümlerinin etrafı geniş camlarla çevrili olduğu için kabinler ve salon yeterince doğal ışık almaktadır. Kabinlerin genişliği, konforu ve tasarımları lüks bir otel odasından farksızdır.
Kumanya, yakıt, temiz su gibi stoklama kapasiteleri yüksektir. Bu nedenle iki haftalık bir turunuz için bile tek seferde kumanya alışverişi yapabilir ve tekneye yükleyebilirsiniz. Turunuz boyunca kesintisiz temiz su kullanma şansınız vardır. Muhafazakar aileler tarafından en çok tercih edilen tekne tipi trawler teknelerdir. Çünkü trawler teknelerin en üst güvertesi tamamen ayrı bir yaşam alanı sunar. Tek başına bu güverte yemek yeme, müzik dinleme, dinlenme ve güneşlenme imkanı sağlar. Trawler teknelerin motorları motor yatlar kadar güçlü değildir ama ideal bir seyir için oldukça yeterlidir. Trawler tekneler motor yatlara kıyasla daha sakin bir seyir hızına sahiptirler.

Trawler Tekne Kiralamada Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler

Muhafazakar trawler kiralama ücretlerine mürettebat dahildir. Kaptan, aşçı, gemici ve servis personelinden oluşan mürettebatımız turunuz boyunca güler yüzle hizmetinizde olacaktır. Yakıt kiralama fiyatına dahildir. Sadece Yunan Adaları turunda ekstra yakın ücreti talep edilebilmektedir. Altı ile sekiz saat arası klima kullanımı kiralamaya dahildir. Klima ve jeneratörlerin belirli bir kullanımdan sonra dinlendirilmesi gerektiğini bildirmek isteriz. Tekneye geldiğinizde tıpkı otellerde olduğu gibi sizleri çarşaf ve havluları hazır bir yatak beklemektedir. Hepsi siz gelmeden hazırlanmaktadır. Muhafazakar trawler tekne modellerimizde havlularınız tarafımızdan temin edilmektedir.

Temizlik hizmetleri, havlu ve çarşafların değişimi kiralama fiyatına dahildir. Denize çıkan her ticari tekne donatanı yolcu listesini teknenin bağlı olduğu limanın başkanlığına bildirmelidir. Tüm yolcular transitlog denilen resmi bir dökümana kayıt edilir ve bu doküman liman başkanlığı memurları tarafından onaylanır. Onaylı bir kopya tur boyunca teknede hazır bulundurulur. Yurt içi transitlog ücretleri de kiralama fiyatına dahildir. Yiyecek ve içecekler kiralama fiyatına dahil değildir. Sizlerle beraber karşılıklı son şekline karar verilen menüye göre ekibimiz alışverişi yapmaktadır ve malzemeleri tekneye yükleyip siz gelmeden hazır etmektedirler. Ödemeyi tur günü nakit olarak yapabilirsiniz. Yunan Adaları turunda diğer marina giriş ve çıkış ücretleri ekstradır. Yurt dışı giriş ve çıkış transitlog ücretleri de ekstradır.

Muhafazakar Ailelere Uygun Mavi Tur Seçenekleri

Tatil tercihleriniz kişisel değerlere ve özel gereksinimlere göre şekillenebilir. Bu gibi durumlarda muhafazakar aileler, geleneksel değerlere bağlı, aile odaklı bir yaşam tarzını sitilini benimseyen bireylerden oluşur. Bu nedenle, tatil seçenekleri de bu değerlere uygun olabilmektedir. Bu ihtiyaca ve isteğe göre özel olarak tasarlanmış olan “Muhafazakar Ailelere Uygun Mavi Tur”, yada “Muhafazakar trawler tekne kiralama” ailelerin özel ihtiyaçlarına cevap veren benzersiz ve muhteşem bir deneyim sunmaktadır.

Muhafazakar Tekne Kiralama
Muhafazakar Tekne Kiralama

Bu özel mavi tur haftalık muhafazakar trawler kiralama seçeneğimizde, lüks bir tekne içindeki üst güverte düzeni ve tasarımı ile öne çıkar. Üst güvertemiz, tamamen muhafazakar ailelerin mahremiyetini korumak ve hassasiyeti düşünülerek tasarlanmıştır. Bu alanımız, mürettebatın erişimine kapalıdır ve kaptanımız da dahil olmak üzere hiçbir görevli buraya sizden izinsiz çıkmamaktadır. Böylece, aileler kendi aralarında rahatça vakit geçirebilir, özel anlarını paylaşabilir ve güzel anılar biriktirebilir.

Muhafazakar tekne kiralama ile ailelerin bu özel mavi yolculukta bulacakları bazı avantajlar şunlardır:

  • Mahremiyet ve Bağımsızlık: Üst güvertede özel bir alan sunularak, aileler kendi aralarında rahat bir şekilde vakit geçirebilir. Personel ve görevlilerin bu alana girişi kesinlikle siz istemedikçe yapılmamaktadır. İstediğiniz zamanlarda servis yapılıp istediğinizde servis yapılmayacağını belirtebilirsiniz.
  • Geleneksel Lezzetler: Muhafazakar ailelere özgü özel yemek seçenekleri sunulmaktadır. Geleneksel lezzetler ve yemeklerin tadını çıkarmanız sağlanır. Aileler, özel taleplerini bizlere önceden belirterek damak zevklerine uygun bir yemek deneyimi yaşatırız. Muhafazakar trawler kiralama öncesinde bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz kumanya tarafımızdan alınmaktadır. Bu zaman diliminde hassasiyetinizi belirtip kumanya alışverişiniz isteklerinize göre şekillenmektedir.
  • Özel İmkanlarımız: Teknenin üst güvertesinde yani flybridge alanında, ailelerin keyifli bir vakit geçirebilmeleri için özel imkanlar sunulmaktadır. Güneşlenme alanlarınız, özel yemek servisi için masa düzeni ve muhafazakar ailelere uygun aktiviteler ile tatilin daha keyifli ve özel olmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı Alanlar: Trawler tekne modellerimizin içinde, muhafazakar ailelerin rahat edebileceği kapalı alanlar da bulunmaktadır. Bu alanlar, ailelerin istedikleri zaman özel bir atmosferde dinlenebilecekleri veya vakit geçirebilecekleri alanlardır.

“Muhafazakar Ailelere trawler tekne kiralama”, geleneksel değerlere saygı göstererek, hassasiyetlerinize karşılık bulabileceğiniz tatil deneyimi sunmaktadır. Trawler tekne kiralama turlarımızda, muhafazakar ailelere unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunarken, özel ve mahrem bir atmosferde lüksün tadını çıkarmanıza yardımcı olmaktayız. Muhafazakar trawler kiralama isteklerinizde bizlerden mutlaka destek ve bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *