haftalık trawler fiyatları

Haftalık Trawler Fiyatları

Özellikle 2023 yılında Türkiye’ nin Fethiye lokasyonunda üretilen haftalık trawler fiyatları son yıllarda trend tatillerin başında gelmektedir. Trawler ile mavi yolculuğa çıkma, hem deniz severlerin hem de gözlerden uzak rahat tatil yapmak isteyenlerin birinci tercihi olmuştur. Lüks konsept kategorisinde ki tüm tekne türlerinden çok daha rahat ve konforlu olan trawler tekneler aynı zamanda oldukça da güvenilirdir. Popülerliği gün geçtikçe kullanımı artan trawler teknelerin özellikleri, avantajları kadar haftalık trawler fiyatları da en çok merak edilen konular arasındadır.

Trawler Tekne Fiyatları Hakkında

Haftalık trawler fiyatları, trawlerin büyüklüğüne, donanımına, konforuna ve tatil yapılacak tarihe göre değişmektedir. Geziye katılacak kişi sayısına paralel olarak tekne büyüklüğü belirlenmektedir. Özellikle yaz aylarında mavi tur tercihlerinde ki artış taleplerin çoğalmasına bu da haftalık trawler fiyatlarının yaz aylarında artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden yaz aylarında trawler ile tura çıkacak olanlara erken rezervasyon yaptırmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sezonda boş tekne bulmak zor olacağından erken rezervasyon ile tatili garantiye almak mantıklı olmaktadır. Aynı zamanda erken rezervasyon indirimlerinden de faydalanma şansı doğmaktadır. Trawler fiyatları modellerimize göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple sayfamızdan modelleri seçebilirsiniz. Seçtikten sonra bizlere trawler modellerimizinden hangisi olduğunu belirtebilirsiniz. Trawler tekne fiyatları için ödemenizi döviz türleri yada türk lirası olarak yapabilirsiniz.

Trawler tekne fiyatları diğer tekne türlerine göre daha yüksektir. Bunun nedeni çok daha konforlu olmasıdır. Yüksek tavanlı ve geniş kamaralara sahip olması yanı sıra mürettebat bölümden tamamen bağımsız olması özgürce tatil yapma olanağı sağlamaktadır. Özellikle mutaassıp aileler gözler önünde olmak istemedikleri için rahat hareket edebilme adına trawler tekneleri tercih etmektedirler. Kabine giriş çıkış kolaylığı olması, hidrolik merdivene sahip olması yaşlı, hasta ve çocuklar için mükemmel bir seçenek olmasında etkilidir. Hem özgür hem güvenli hem de konfor ve ergonomi açısından günümüzün en çok tercih edilen tekneleridir. Bu yüzden haftalık trawler fiyatları her ne kadar yüksek görünse de beş yıldızlı otel konforuna neredeyse eşdeğerdir.

haftalık trawler fiyatları
haftalık trawler fiyatları

Genellikle Fethiye, Göcek kıyılarında yoğun olarak gördüğümüz trawler tekneler, sezonda en az bir haftalık kiralanabilmektedir. Sezon haricinde ise en az üç günlük kiralama yapılabilmektedir. Ortalama bir fiyat verecek olursak en düşük haftalık trawler fiyatları nisan ayı için 6000 Euro iken haziran, temmuz, ağustos aylarında haftalık trawler fiyatları 11000 Euro civarındadır. Ayrıca trawlerin büyüklüğü, donanımı, lüks ve konfor seviyesine göre haftalık trawler fiyatları değişmektedir.
Hem denizle iç içe olmak hem de lüks bir tatil yapmak isteyenler için trawler tekneler aradıkları tüm hizmetleri karşılamaktadır. Özellikle kalabalık kapalı ve mutaassıp aileler için otel ve yazlık seçeneklerine göre daha hesaplı olmaktadır. Tamamen kendilerine ait alanda güneşlenme ve denize girme rahatlığını neredeyse hiçbir otelde yaşamak mümkün olmamaktadır. Bu yüzden haftalık trawler fiyatlarını değerlendirirken sunmuş olduğu rahatlığı hesaba katmanızı öneriyoruz. Haftalık trawler fiyatlarına dahil olan hizmetler Türk karasularındaki liman vergileri, günlük ortalama dört saat seyre kadar yakıt ücreti, tekne sigortası, personel servis ücretleri ve transitlogdur. Haftalık trawler fiyatları Bodrum, Göcek, Marmaris ve Fethiye olmak üzere tüm bölgelerimiz için aynı fiyatlardadır. Farklı bölgelerden çıkışlarınızda sizlere ekstra ücret ödenmemektedir. Sadece bazı turlarda dönüş turumuza göre ek yakıt ücreti ödenebilmektedir.

Trawler Yat Rezervasyonu
Trawler Yat Rezervasyonu

Kumanya ve içecekler haftalık trawler fiyatlarına dahil değildir. Kumanya için misafirlerin tercihine göre menüler hazırlanmaktadır. Malzemeleri misafirler yanında getirebilecekleri gibi personel tarafından da satın alınabilmektedir.
Trawler teknelerde kabin sayısı teknenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Genellikle 3- 6 kabinli trawler teknelerde 4 – 12 kişi seyahat edebilmektedir. Tüm kabinlerde duş – tuvalet, klima, televizyon, internet, saç kurutma makinesi, çay- kahve makinesi bulunmaktadır. Modern ve şık mobilyalarla tasarlanmış kabinler, lüks otel suitleri konforunu yaşatmaktadır. Salonda yemek masası, oturma grubu, televizyon ve ses sistemi bulunmaktadır. Haftalık trawler fiyatları için tekne seçimi oldukça önemlidir. Güvertede yemek masası, oturma grubu, güneşlenme minder ve şezlongları, duş ve özgürce güneşin tadını çıkarıp, yüzebileceğiniz flybridge alanı, hidrolik merdiven bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfak ve deniz eğlence ekipmanları ile güvenlik ekipmanları ile mükemmel bir tatil olanağına sahiptir. Diğer teknelere göre yüksek tavanlı ve geniş alanlara sahip olması trawler tekneleri eşsiz kılmaktadır. Hemen her büyüklükte ki trawler tekneler benzer konfor ve rahatlığa sahiptir.

Trawler Lüks Yatlar Hakkında
Trawler Lüks Yatlar Hakkında

Trawler tekne kiralamak için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Özellikle yaz aylarında tura çıkmak isteyenler için birkaç ay öncesinden rezervasyon gereklidir. Aksi halde yoğunluk nedeniyle boş tekne bulmak zor olacaktır. Erken rezervasyonlarda haftalık trawler fiyatları indirimli olabilmektedir. Kış aylarında yapacağınız rezervasyonlarda %10 a kadar erken rezervasyon indirimi uygulanabilmektedir. Eğer trawler tatil planınız kesin ise sizlere erken rezervasyon yapmanızı önermekteyiz. Haftalık trawler modellerimiz sadece uzun dönemli değil aynı zamanda günlük olarak kiralanmaktadır. Fiyatları yaz ve kış aylarında aynı olmamaktadır. Hatta Yaz aylarındaki yoğunluğa göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

Trawler Tekne Rezervasyonu Nasıl Olmaktadır?

Rezervasyon sırasında haftalık trawler fiyatlarının yüzde ellisi kaparo olarak alınmaktadır. Kalan miktar tura çıkarken tekne teslim aşamasında ödenmektedir. Güncel ve indirimli haftalık trawler fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız zaman sizden tur gerçekleşmeden belirli bir oranda ödemeyi şirket hesabımıza almaktayız. Bu turunuzun bloke edildiği ve sizin için rezerve edildiği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda Bodrum kiralık trawler tekne için sayfamıza bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *