Bodrum Kiralık Trawler Tekne

Bodrum Kiralık Trawler Tekne

Bodrum kiralık trawler tekne modellerimiz ile Türkiye’nin en gözde tatil beldesinde en lüks deniz tatilini yapın. Filomuza kazandırdığımız kendi üretimimiz olan modern trawler teknelerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Kendi teknelerimiz istediğiniz tarih için veya bütçeniz için uygun değil ise resmi acentesi olduğumuz diğer filo trawler teknelerini de sizlere en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Türkiye’de kiralık trawler modelleri 15 ile 30 metre arasında değişmektedir. 3-6 kabin versiyonlar bulunmaktadır ve müsaitliğe göre Kaş-Bodrum arası her noktada tura başlama imkanı sunmaktadırlar. Bodrum’da bulunan trawler teknelerimiz modern iç ve dış tasarımları, lüks bir otel odasından farksız konfor olanakları ile Bodrum’da marka haline gelmişlerdir. Bodrum’dan başlayıp Gökova körfezinde uğrayacağınız muhteşem güzellikteki koylarda trawler teknelerimiz ile tüm gözler üzerinizde olacak. En gerçekçi fiyatlarla eksiksiz ve güler yüzlü hizmet almak için bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız:

Bodrum Kiralık Trawler Tekne Modellerinin Genel Özellikleri

Bodrum kiralık trawler tekne modellerinin genel özelliklerinden bahsetmeden önce trawler tekne nedir ve neden son zamanların en popüler gezi teknesi olmuştur, dilerseniz onun hakkında bilgi verelim. Trawler İskandinav yani Baltık denizlerinde balıkçılık amaçlı kullanılan büyük teknelere verilen addır. Bu tekneler uzun ve engelsiz güvertelere, yüksek gövde tasarımlarına ve geniş yaşam alanlarına sahiptir. Tekne turizmin gelişmesi ile zamanla mühendisler ve yatırımcılar bu genişlikten gezi ve turizm amaçlı yararlanmayı düşünmüşlerdir. Dış gövdeleri korunmuş ve içleri adeta lüks bir otel gibi döşenmiştir. Yüksek tavanlı ve geniş kabinleri, devasa yaşam alanlarıyla trawler tekneler zamanla en popüler gezi tekneleri haline gelmiştir. En avantajlı özellikleri arasında Bodrum koylarında mavi yolculuk yaparken geniş ve ferah odalarda

Bodrum Lüks Motoryat Modelleri
Bodrum Lüks Motoryat Modelleri

Son 15-20 yılda ise Türk ustalar dünyada öncü olarak ilk kez sıfırdan gezi amaçlı trawler tekne üretimini gerçekleştirmişlerdir. Fethiye’li ustalar turizmdeki tecrübeleri ile tatilcilerin isteklerini dikkate alarak dünyadaki en modern ve lüks trawler gezi teknelerini üretmişlerdir. Bu tekneler hem daha ekonomik hem de daha geniş oldukları için zamanla motor yatların önüne geçmiştir. Trawler teknelerde geniş yüzme platformları, güverteler, yemek masaları, salonlar ve kabinler bulunur. Hatta bazı kabinlerin etrafı modern trawler teknelerde cam kaplıdır ve eşsiz bir deniz manzarası sunar. En üst katları yani flybridge bile bazı motor yatların ana güvertesinden geniştir. Başka hangi teknenin flybridgesinde şezlongda güneşlenebilir, 12 kişi yemek yiyebilir ve barı kullanma şansına sahip olabilirsiniz? Bodrum kiralık trawler tekne modellerimizde yukarıda saydığımız bütün bu konfor ve lüks unsurlarına motor yatlara kıyasla çok daha iyi fiyatlarla ulaşmak mümkündür.

Bodrum Nasıl Bir Yer?

Bodrum, şehir merkezini çevreleyen tepeleri, yel değirmenleri, restoran ve eğlence merkezleri, kalesi, otelleri ve plajları, koyları ile ülkemizin dünyadaki markalardan biridir. İstanbul jet sosyetesinin tatil için seçtiği ilk yerdir ve bu nedenle Türkiye’nin Monaco’su ve St. Tropez’i diye adlandırılır. Bizi ilgilendiren yanı ile yani tekne sektörü ile de bir markadır. Marinaları, barındırdığı her tipten tekneleri ve koyları ile deniz turizmi için biçilmiş kaftandır. Bodrum ve Gökova koyları bir haftalık bir Bodrum kiralık trawler tekne turunuzda size gayet yeterli bir rota çizme şansı sunar. Dilerseniz trawler tekne ile uğrayabileceğiniz koylar hakkında kısa kısa bilgi verelim. Bodrum’dan başlayıp Marmaris’e doğru yol alalım ve turumuzu tekrar Bodrum’da bitirelim. Rezervasyon yapmak istediğiniz tarihi bizlere söylediğinizde Bodrum çıkışlı turumuz için öncelikle müsayitlik olup olmadığına bakacağız. Çünkü bazı trawler turlarımız Bodrum bitişli olmamaktadır.

Trawler Kiralık Tekne
Trawler Kiralık Tekne

Öğleden sonra başlayan turumuzun ilk durağı Tavşan Burnu ve Akvaryum Koyu olmaktadır. Merkeze en yakın konum oldukları için trawler teknemiz buraya gelmektedir. Koylar sadece yakınlığı ile değil güzellikleri ve muhteşem denizleri ile de tercih sebebidir. İlk günün ve tekneye varışa kadar olan seyahatin yorgunluğunu bu koylarda yüzerek atabilirsiniz. Aşçımızın ilk gün için hazırladığı eşsiz yemekler ile de güne tat katacaksınız. Sezonda güzel havalar sayesinde gayet sakin olan bu koyda geceyi geçirmek eşsiz bir deneyim olacaktır. İkinci gün sabahı trawler teknemiz Knidos ve Datça’ya doğru seyir yapacaktır. Tarih severler Knidos’da Antik kenti gezebilirler. Üçüncü günde ise Aktur ve Bencik Koyları sizleri bekliyor olacak. Dördüncü gün ise Marmaris’in meşhur ilçesi Selimiye’ye varıyoruz. İster Selimiye merkezini gezebilir isterseniz de Selimiye koylarında denizin tadını çıkartabilirsiniz. Beşinci ve yedinci gün arasında sırasıyla Bozburun, Kadırga Koyu ve Cennet Adası’nda olacaksınız. Trawler tekne turunuz boyunca isterseniz de koylarda bulunan restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Hangi koya giderseniz gidin sizi eşsiz çam ormanları, masmavi deniz, bol oksijen ve yunuslar bekliyor olacak. Şehir ve insan gürültüsünden uzak bu cennet koylarda unutulmaz bir Bodrum kiralık trawler tekne tatili yapacaksınız.

Nasıl Bodrum Kiralık Trawler Tekne Kiralayabilirsiniz?

Tarih, bütçe ve kişi sayısına karar verdikten sonra bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz tarih için bütçenize ve kişi sayısına en uygun trawler tekneleri sizlere mail ile ileteceğiz. Mailde trawler teknelerin tüm resim, donanım ve fiyat bilgilerini görebileceksiniz. Size uygun olan bir trawler tekne için düşünme zamanı isterseniz bizden 5 gün opsiyon talebinde bulunabilirsiniz. Opsiyon süresince tekne istediğiniz tarih için hiçbir müşteriye sunulmayacaktır. Rezervasyon kararınız sonrası adınıza sözleşme hazırlanacaktır. İlk ödemeyi banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kalan ödeme ise tur günü nakit ödenmek zorundadır.
Kiralama fiyatına mürettebat ve yakıt dahildir. Kumanya ise ekstradır ve ödemesi yine tur günü nakit olarak yapılmaktadır. Kumanya için seçtiğiniz menüde yer alan malzemeleri ekibimiz hazırlayacak ve tekneye yüklemesini yapacaktır. Tekneye ulaştığınız zaman tıpkı lüks bir otele gelmiş gibi her şey hazır olacaktır. Tek yapmanız gereken teknenin, yemeklerin ve rotanın tadını çıkarmak olacaktır. Firma olarak gerekli lisanslarımızla ticari lisanslı Bodrum kiralık trawler tekne modellerini sizlere en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca fethiye trawler tekne sayfamıza bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *