göcek trawler tekne fiyatları

Göcek Trawler Fiyatları

Göcek trawler fiyatları trawler tekne modellerine göre değişiklikler göstermektedir. Göcek dünyaca ünlü koylara ve plajlara sahiptir. Trawler kiralamalarında da mutlaka tekne modelimiz ve kişi sayısını bizlere bildirmelisiniz. Göcek, yüzlerce küçük koy ve adaları ile mavi tur tutkunlarının vazgeçilmez tatil bölgelerinden biridir. Tekne turizminin en canlı olduğu yerlerden olan Göcek’te dört marina bulunmaktadır. Son yıllarda Göcek marinalarında fazlaca görmeye başladığımız trawler tekneler, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmekte ve her geçen gün daha fazla tercih edilmektedirler. Ultra lüks bir deniz seyahati için aranan tüm özelliklere sahip trawler tekneler, son yılların trendleri arasında yerini almaktadır. Göcek trawler fiyatları da beş yıldızlı bir tatil söz konusu olduğunda karşılığını vermektedir. Trawler fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Videomuzda izlediğiniz Simay S trawler tekne için sayfamıza göz atabilirsiniz. Teknik detaylarını inceleyebilirsiniz.

Trawler tekneleri bu kadar cazip yapan özellikler nelerdir?

Öncelikle diğer tekne türlerine göre tavan yüksekliği fazla ve oldukça geniş alanlara sahiptir. Kamaralar ferah, aydınlık olması yanı sıra rahat hareket imkanı sağlamaktadır. Kabin giriş çıkışları kolaydır. Özellikle engelli ve yaşlı misafirler için rahat hareket etme, kabinlere girip çıkma konusunda büyük avantajlara sahiptir. Hidrolik merdiven sayesinde denize inip çıkmak engelli, yaşlı ve çocuk misafirler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Göcek trawler fiyatları her ne kadar pahalı olarak düşünülse de konfor açısından birçok tatil seçeneğine göre uygun olduğunu söyleyebiliriz. Göcek koyları trawler tatili arasında oldukça popüler bir seçenektir. Geniş ve ferah bir mavi yolcuk sırasında birçok koy ve plajı keşfedecek aynı zamanda deniz tatilinizin tadına varacaksınız. Trawler modellerimizin tur öncesinde çıkış limanının neresi olduğunu sormayı unutmayınız. Fethiye çıkışlı yada bodrum çıkışlı trawler modellerimiz olabilmektedir. Bu gibi durumlarda size alternatif göcek trawler modelleri bulmaktayız. Fiyatları için bir değişiklik olmamaktadır. Göcek trawler fiyatları için ortalama 10-20 adet trawler modeli bulunmaktadır. Trawler modellerimiz arasında en iyi seçenek sizlere danışmanlarımız ile görüşülerek sunulacaktır.

Göcek Trawler Fiyatları
Göcek Trawler Fiyatları

Trawler teknelerde güvertenin üst kısmında bulunan fly bridge alanı, güneşlenmek, dinlenmek, kesintisiz manzara seyretmek, sohbet etmek için ideal olması yanı sıra misafirlere özgür yaşam alanı sağlamaktadır. Özellikle muhafazakar kesimin trawler tekne tatili tercih etmesinde bu özellik çok etkilidir. Kaptan kontrolü ve mürettebat kabinlerinden bağımsız bir alan olması, rahat hareket etme ve mahremiyet açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Göcek trawler fiyatları, muhafazakar otellere kıyasla daha uygundur. Üstelik denizle iç içe, gözlerden uzak, lüks ve konfor içinde olmak gibi birçok avantajı da sağlamaktadır.
Trawler tekne kabinlerinde 24 saat sıcak su, banyo, wc, tv, internet bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfakları, kalabalık gruplara yemek çıkarabilecek kapasitededir. Her teknede standart olarak bir kaptan, bir aşçı ve iki servis personeli bulunmaktadır. Davet, parti gibi organizasyonlar için mürettebat sayısı arttırılabilmektedir. Yemekler misafirlerin tercihleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kahvaltı, öğle yemeği, beş çayı ve akşam yemeği olmak üzere günde dört öğün yemek servisi yapılmaktadır. Talep doğrultusunda çocuk menüleri de hazırlanmaktadır. Ultra lüks bir otelde bir haftalık tatil ile kıyaslandığında Göcek trawler fiyatları daha ekonomik sayılabilmektedir.

Göcek Trawler Fiyatları ve Rezervasyon Hakkında

Göcek trawler fiyatlarını etkileyen faktörler, kiralama yapılacak tarih aralığı, kişi sayısı, tekne büyüklüğü ve donanımı, ek mürettebat talebidir. Genellikle yaz aylarında taleplerin yoğun olması nedeniyle fiyatlar daha yüksektir. Günlük Göcek trawler fiyatları, haftalık fiyatlara göre daha yüksektir. Zaten sezonda en az bir haftalık kiralama yapılmaktadır. Sezon dışındaki zamanlarda da en az üç günlük kiralama yapılmaktadır. Erken rezervasyon indirimleri olabilmektedir.

Göcek Trawler üst Güverte Alanı
Göcek Trawler üst Güverte Alanı

Nisan, Mayıs aylarında haftalık Göcek trawler fiyatları günlük 1600-2500 euro, haziran, temmuz, ağustos aylarında ise 2000 – 3000 Euro arasında değişmektedir. Trawler teknenin büyüklüğüne, donanımına, lüks ve konfor seviyesine göre Göcek trawler fiyatları değişmektedir. Bu değişim trawler modelleri ve özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Göcek Trawler Fiyatlarına Neler Dahildir?

 • Mürettebat servis hizmetleri
 • Türk karasularında transitlog, vergi ve bağlama ücretleri
 • Liman çıkış işlem ücretleri
 • Kullanma suyu
 • Havlu, çarşaf ve nevresim takımları
 • Yakıt ücretleri
 • Su sporları ekipmanları
 • Yat sigortası

Göcek Trawler Fiyatlarına Neler Dahil Değildir?

 • Göcek trawler fiyatları için kumanya ücretleri ekstradır. Sizin zevkinize ve istediklerinize göre trawler teknemize yemek alımı yapılmaktadır.
 • Yabancı kara sularındaki liman ve gümrük işlem ücretleri (bu tatil seçeneği için bizlere önceden haber vermeniz gerekmektedir.)
 • Havaalanı ulaşım ücretleri (ister kendiniz isterseniz bizden göcek transferi için yardım alabilirsiniz.)
 • Motorlu su sporları araçlarının yakıt ücretleri. (jet ski için geçerlidir.)
 • Yabancı kara sularında transitlog masrafları, liman vergileri ve palamar bağlama ücretleri
 • Tur sırasında gezilecek ören yeri giriş ücretleri (genelde olmamaktadır. Fakat bazı durularda karaya yanış rehberlik hizmeti almak isteyen misafirlerimiz olmaktadır. Göcek yada Bodrum için ören yeri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.)

Göcek trawler tekneler, deniz tutkunları için en ideal tatil seçeneklerindendir. Beş yıldızlı otel konforunda, güvenli ve bağımsız bir tatil imkanı sunmaktadır. Kalabalık aileler, arkadaş grupları için daha hesaplı olabilmektedir. Özellikle mutaassıp aileler, gözlerden uzak rahat bir tatil imkanını trawler teknelerde bulabilmektedirler. Bu özgürlük ve rahatlık hemen hiçbir otel tatilinde yaşanmamaktadır. Bu yüzden Göcek trawler fiyatları verdiği rahatlık ve konfor düzeyi için kabul edilebilir aralıktadır.

Yaz sezonu için şimdiden rezervasyon yaptırmanızı önemle belirtmek isteriz. Yaz aylarındaki yoğun talep nedeniyle boş tekne bulma şansı azdır. Üstelik erken rezervasyon indirimlerinden yararlanma şansınız da olacaktır. Göcek trawler fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilir, internet adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *