Trawler Tekne Fiyatları

Trawler Tekne Fiyatları

En uygun trawler tekne fiyatları ile siz değerli misafirlerimizi hem kendi teknelerimiz de hem de resmi acentesi olduğumuz teknelerde konuk ediyoruz. Trawler tekne kiralama sektöründe dünyada öncü firmalardan biri olarak bu yeni akım teknelerde sizlere hayal ettiğiniz lüks deniz tatilini sunuyoruz. Firmamız hem kendi üretimimiz olan trawler tekneler ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca diğer trawler teknelerin de resmi acentesidir ve en iyi kiralama fiyatlarını size sunabilmektedir. Fethiye tersanelerinde ürettiğimiz trawler teknelerimiz modern görünümleri ve başka hiçbir tekne modeli ile kıyas edilemeyecek geniş yaşam alanları ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız olacaktır. Aklınıza takılan her soruya eksiksiz cevap vereceğiz ve en iyi fiyatlarla sizleri Kaş-Bodrum arası her bölgede muhteşem bir trawler teknede muhteşem hizmetle ağırlayacağız.

Trawler Tekne Fiyatları ve Trawler Tekne Nedir?

En iyi trawler tekne fiyatları ile dünyanın her yerinden sayısız deniz severleri ağırlayan firmamız trawler denilen bu geniş gezi teknelerinin ilk üreticilerindendir. Trawler teknelerin ilk üretim amacı açık denizlerde, şiddetli ve güçlü hava koşullarına karşı dayanıklı bir balıkçı teknesi tasarlamak olmuştur. Trawler teknenin gövde yapısı uzun, yüksek ve geniştir. Bu gövde yapıları korunarak veya bu yapıdan esinlenerek içleri tekrar tasarlanmış veya tamamen yeni trawler tekneler üretilmiştir. Trawler tekneyi bir motoryattan ayıran en önemli özelliği çok daha fazla yaşam alanı sunmasıdır. Örneğin en üst kısmı olan flybridge bile bir motor yatın ana güvertesinden daha geniştir.

Trawler Tekne Fiyatları
Trawler Tekne Fiyatları

Trawler teknelerin motor güçleri motor yatların motorları kadar güçlü olmasa da tur için gayet yeterli olmaktadır. Trawler tekneler çok fazla yakıt harcamazlar ve zaten yakıt ücretleri kiralamaya dahildir. Mavi tur açısından bakacak olursak trawler tekneleri en konforlu gezi teknesi olarak betimleyebiliriz. En doğu tanımlama deniz üzerinde yüzen bir otel olacaktır. Kabinleri bir otel odasından farksızdır. Yüksek tavanlı, aydınlık ve geniştir. Trawler gezi tekneleri son yıllarda popüler olduğu için halen Türkiye’de bulunan bir çok gezi trawler teknesi yeni haldedir.

Kaş-Bodrum arası müsaitliğe göre her marinadan depar imkanı sağlayan trawler tekneler 4-6 kabin tasarımlara sahiptir. Geniş yüzme platformlarına, devasa ana güverte ve flybridgeye sahiptirler. Ana güverte ve üst kısımda bulunan yemek masaları 12 kişiye kadar yemek yeme imkanı sağlamaktadır. Tıpkı bir otel havuzunda gibi şezlonglar ve oturma grupları mevcuttur. Bütçenize uygun ve aklınızdaki tatil planına yatkın en iyi mavi tura en iyi trawler tekne fiyatları ile ulaşmanız için bizi aramanız yeterli olacaktır. Havalimanı transferinden kumanya hizmetine kadar sayısız konuda sizlere en doğru ve gerçek fiyatlı hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Trawler Tekne Fiyatları ve Trawler Kiralama Prosedürü

Tatil planınızı, bütçenizi ve kişi sayısını planladıktan sonra bizlere ulaşabilir ve en doğru trawler tekne fiyatları ile en doğru hizmeti alabilirsiniz. İstediğiniz başlangıç yeri, rota, bütçe ve kişi sayısına en uygun trawler tekneleri sizlere liste olarak sunacağız. Beğendiğiniz bir tekneye karar vermek için zaman isterseniz bizlerden 5 gün opsiyon talebinde bulunabilirsiniz. Bu 5 gün içinde tekne adınıza opsiyonda olacak ve aynı tarih için başkasına kiralanmayacaktır. Rezervasyon kararı aldıktan sonra adınıza hazırlanmış sözleşme ve gerekli dökümanları sizlere ileteceğiz. İmzalı sözleşmeyi gönderdikten sonra rezervasyonun tamamen kesinlik kazanması için toplam tutarın yüzde 30-50’si kadarını firma hesabımıza havale yapmanız gerekmektedir. Kiralama fiyatına yakıt ve mürettebat dahil kumanya ise dahil değildir. Kalan ödemeyi ise tur günü nakit olarak yetkilimize yapabilirsiniz.

Eğer ilk kez trawler gezisi yapacak ve rota hakkında fikriniz yok ise bizlerden destek isteyebilirsiniz. Bölgeyi çok iyi bilen kaptanlarımız sizleri konakladığınız haftalar boyunca en güvenli şekilde Türkiye’nin en güzel koylarına ulaştıracaktır. Fethi başlangıçlı bir turda isterseniz Göcek koyları ya da Kekova koyları turu yapabilirsiniz. Bodrum’dan başlarsanız sadece Gökova Körfezi turu veya Datça koyları gezisi yapabilirsiniz. Kumanya işini bize bırakabilir ya da standart veya lük menülerden birini seçebilirsiniz. Aşçılarımız kişisel tercihlerinizi, varsa alerji durumlarını ve kişi sayısını dikkate alarak en lezzetli menüleri hazırlayacaktır. Gün gün farklı lezzetler ile aileniz veya dostlarınızla unutulmaz akşam yemekleri yiyeceksiniz. İstediğiniz listeye göre ekibimiz en iyi malzemeleri seçerek alışverişi yapacak ve tekneye yükleyecektir. Ödemeyi tur günü yapabilirsiniz.

Trawler Tekne ile Rota Seçenekleri

Müsaitlik durumuna göre turunuza Fethiye, Göcek, Marmaris veya Bodrum’dan başlayabilirsiniz. Fethiye başlangıçlı bir turda Göcek koyları ve Kekova koyları gezisi ideal olacaktır. Göcek koyları trawler tekne rotalarında en popüler rotalardan biridir. Göcek içinde 32 kadar popüler koy bulunmaktadır ve bu koylar birbirine çok yakındır. Bazı koylarda bulunan ünlü restoranlarda akşam yemeği de yiyebilirsiniz. Göcek koyları korunaklı ve eşsiz manzaralara sahiptir. Doğal havuz niteliğindeki Turkuaz denizlerin ve çam ormanlarının güzelliği dünyaca meşhurdur.

Trawler gezinize Marmaris’den başlayacak olursanız Marmaris koyları bir haftalık bir tur için yeterli olacaktır. Çünkü Marmaris koyları devasa Marmaris Yarımadası etrafında konumlanmıştır. Bozburun, Selimiye, Orhaniye, Hisarönü bölgedeki popüler koylardandır ve her yaz milyonlarca deniz sever tarafından ziyaret edilmektedir. İki veya üç haftalık trawler kiralama tatilinizde ise tek bir bölgeye bağlı kalmanız gerekmez. Fethiye Bodrum arası bile rota planlayabilirsiniz. Tekne kiralama sektörünün en modernlerinden olan trawler teknelerle unutlumaz bir tatil yaşamak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yukarıda saydığımız güzelliklerle sizleri en iyi trawler tekne fiyatları ile buluşturuyoruz. Lüks teknelerimiz ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak ve deniz üzerinde lüks bir otel tatili yaşayacaksınız. Fethiye trawler tekne fiyatları için sayfamıza bakabilirsiniz.

Rezervasyonlar Hakkında

Trawler tekne modelleri yavaş yavaş popüler olmaktadır. Son yıllarda yapılan trawler modelleri ile gelen misafirler oldukça memnun kalmaktadır. Rahat, geniş ve konforlu yaşam alanları ile trawler modelleri artık geleceğin yeni trendi olacaktır. Trawler tekne fiyatları sezonda farklı fiyatlarda kiralanmaktadır. Mayıs ayı ile ağustos ayı aynı fiyat değildir. Rezervasyon yaparken mutlaka hangi ayda tura çıkacaksanız bize söylemeniz gerekmektedir. Bazı aylarda günlük kiralama yapılmazken bazı aylarda yapılmaktadır. Rezervasyon yaparken mutlaka tur rotamızı da sormalısınız.

Tur rotamızı sizlerin isteğine göre şekillendirebiliriz. Trawler tekne tipleri tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Klima kullanımınızdan yatak genişliği ve oda yüksekliğine önem verilmiştir. Engelli misafirler için oda girişlerinden denize inen hidrolik merdivene kadar hepsi özel olarak düşünülmüştür. Trawler tekne deniz araçlarının belkide en büyük avantajlarından biri bu seçeneklerdir. Trawler tekne kiralama için sizleri misafir etmek ve yeni anılar biriktirmenize yardımcı olmak isteriz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *